Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

SZ Kehang Technology Development Co., Ltd.

iyi kalite Endüstriyel Trackball Mouse satış için
iyi kalite Endüstriyel Trackball Mouse satış için
The keyboard is what we are looking for. Smaller size with all keys and function. Yes, we have tested it and we are very satisfied with it ! Thanks.

—— Kristina

Your support makes our projects running smoothly. Our end customer is very pleased with the quality. Hope to cooperate soon!

—— Pawan K.

Actually, we have found some supplier of this keypad, but, when connecting, our system appears messy code. You will receive the order this afternoon!

—— Mr. Danton

Ben sohbet şimdi

SZ Kehang Technology Development Co., Ltd.

1 2 3 4 5
SZ Kehang Technology Development Co., Ltd. SZ Kehang Technology Development Co., Ltd. SZ Kehang Technology Development Co., Ltd. SZ Kehang Technology Development Co., Ltd. SZ Kehang Technology Development Co., Ltd.

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : CNKHTECH
No. Çalışanları : 200~300 People
Yıllık satış : $ 500 Million-$ 1000 Million
Yıl kurulan : 2011
İhracat p.c : 50% - 60%
SZ Kehang Technology Development Co, Ltd , finans, üretim, tıbbi bakım ve diğer otomasyon endüstrileri için geniş bir yelpazede yenilikçi ve sağlam girdi cihazlarının Ar-Ge, üretim, pazarlama ve satış sonrası servisiyle uğraşan profesyonel ve lider bir üreticidir. Hayatımızı daha rahat ve verimli hale getirmek için uygun malzemeleri geliştirmeye ve üretmeye çalışıyoruz! Zaman kazan, enerjini koru!

Lütfen şirket videomuzu inceleyin:   https://youtu.be/gMS1HH6SMrs

Bizim ürünlerimiz
Endüstriyel metal klavyeler, erişim kontrol tuş takımları, endüstriyel hareket topları ve sağlam dokunmatik yüzeyler vb. Ana ürünlerdir. Bankacılık, finans, telekomünikasyon, üretim, kamu güvenliği, eğitim, tıbbi bakım, hükümet, askeri ve diğer ortamlar gibi birçok sektörde yaygın olarak kullanılmaktadır. Tüm ürünlerimiz CE, RoHS, FCC ve ayrıca IP65 koruma seviyesine uygundur. 2017 yılında ISO9001: 2015 sertifikasına sahibiz.

Müşterilerimiz için uygun çözümler ve rekabetçi ve kaliteli ürünler sunacağız.

Güvenilir tedarikçi

Profesyonel bir endüstriyel klavye / tuş takımı / fare üreticisi olarak müşterilerimiz için en iyi ve en iyi çözümü ve ürünü sağlamaya odaklanıyoruz. Tüm ekiplerimiz: Yönetim, Ar-Ge ekibi, Satış ve Pazarlama ekibi, Üretim hattı, QC hattı, Finans ekibi, Lojistik Merkezi ve diğerleri müşterilerimizi desteklemek için ellerinden geleni yapıyorlar.

Sizin için, dünya için güvenilir bir tedarikçi kuracağız! Uzun vadeli bir iş satıcı olmak ve sizinle ortak olmak!

Her zaman, her yerde, sadece bize ulaşın
Üstün kalite ve iyi hizmet sayesinde ürünlerimiz hem yurtiçinde hem de yurtdışında iyi satmaktadır. Kendi markamızı “CNKHTECH” olarak inşa ettik ve birçok müşterimiz için OEM / ODM yapıyoruz. Müşterilerimizle işbirliği yapmak için “İyi Ürünler, Güleryüzlü Hizmet” ilkesini takip ediyoruz ve müşterilerimizden gelen soruları içtenlikle kabul ediyoruz. Herhangi bir soruşturma veya ihtiyaç varsa, her zaman ve her yerde bizimle irtibata geçiniz, size destek olmak için elimizden geleni yapacağız! Ve bize herhangi bir öneride bulunmaktan memnuniyet duyarız, tavsiyeniz hazinemizdir!

İletişim bilgileri
SZ Kehang Technology Development Co., Ltd.

İlgili kişi: Ms. Kate Deng

Tel: 86-755-84283383

Faks: 86-755-84283992-807

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)